Buda Weekend House

  • 80 m²

Buda Weekend House ligger i 02. Rózsadomb område og byder på en terrasse.

Gæsterne kan prøve vandreture at diversificere deres ophold.

Gæsterne kan benytte sig af et tekøkken på stedet.

Slotsbjerget er 4 km fra indkvartering, mens Gül Babas Grav er 3 km væk. Gæsterne vil finde sushi bar Fuji Japanese Restaurant inden for 16 minutter gåtur. Du kan komme til Den Store Synagoge om få minutter i bil. Verecke lepcso busstoppested ligger 550 meter fra Buda Weekend House.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Buda Weekend House Budapest
Rustic Cottage & Garden Retreat On Budapest Hilltop
pris kun for mobil

Rustic Cottage & Garden Retreat On Budapest Hilltop

9.4
Fantastisk 36 anmeldelser
469 m fra overnatningsstedet
USD 199 USD 179
pr. nat
Idevarlak In The Woods
pris kun for mobil

Idevarlak In The Woods

1.5 km fra overnatningsstedet
USD 238 USD 214
pr. nat
Trendy central apartment at Castle
pris kun for mobil

Trendy central apartment at Castle

8.6
Fremragende 38 anmeldelser
4.4 km fra overnatningsstedet
USD 125 USD 113
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Lufthavnstransport

    • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)

    Aktiviteter

    • Vandreture

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • Vagtservice

    Spisemuligheder

    • Picnic område/ Borde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Solterrasse
    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Minibar
    • Dagligstue
    • Patio
    • Terrasse
    • Havemøbler
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Buda Weekend House villa?
      Gæster på Buda Weekend House villa skal checke ind senest 23:59 og checke ud senest 12:00.
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af Buda Weekend House villa?
      Restauranter i nærheden af Buda Weekend House villa omfatter Fuji Japanese Restaurant og Capri Pizzeria Es Fagylaltozo.
    • Er Buda Weekend House villa kæledyrsvenlig?
      Ja, kæledyr er normalt tilladt på Buda Weekend House villa, men det er altid bedst at ringe i forvejen for at være sikker.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Buda Weekend House Budapest

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk